top of page

PAR MUMS

WhatsApp Image 2022-05-01 at 7.39.42 PM.jpeg
WhatsApp Image 2022-05-01 at 7.39.44 PM.jpeg

1875.gadā pēc arhitekta Teodora Zeilera projekta pārbūvētā LIELVIRBU MUIŽA pēc atjaunošanas pabeigšanas uzņem viesus savās greznajās telpās - kungu mājas viesību zālēs un istabiņās, kā arī klēts mājas svinību zālē un mājīgajos viesu mājas apartamentos. 

Lielvirbu muiža atrodas gleznainās Abavas senlejas, Virbupes krastos, tikai dažu kilometru attālumā no Sabiles un tur esošajiem vīna kalniem.

Muižas kungu mājas pirmajā stāvā pieejama svinību zāle greznākiem pasākumiem, kamīnzāle mierīgākai pasēdēšanai pie kamīna, sarunām un uzkodu servēšanai pasākumos, biljarda zāle un bibliotēka ar plašu grāmatu klāstu gan mierīgai lasīšanai, gan privātākām sarunām.

 

Muižas kungu mājas otrajā stāvā ir 7 lielāki un mazāki numuriņi, tai skaitā, īpaši romantisks jaunlaulāto numuriņš. 

 

Muižas kungu mājas bēniņstāvā pieejamas divas atsevišķas istabas un plaša istaba viesu izguldīšanai lielāku pasākumu laikā. Tāpat bēniņstāvu piedāvājam arī kā atsevišķu numuriņu muižkungiem ar plašāku vērienu vai kuplāku ģimeni.

 

Muižas kungu mājas pagrabstāvā iekārtota pirts telpa, plašs bārs, garderobe un profesionāli iekārtota virtuve. 

Muižas klēts mājā piedāvājam plašāku divstāvu zāli tavām svinībām. Klēts mājā pieejamas arī telpas apkalpojošam personālam, kā arī virtuve. Esam izbūvējuši arī klēts mājas pagrabstāvu - izstādēm vai pasākumiem un vīna degustācijām sveču gaismā.

 

Muižas viesu mājas apartamentos iespējams palikt viesiem un ģimenēm, kuras vēlas izbaudīt mierīgāku atpūtu muižas atmosfērā. Piedāvājam četrus divistabu dzīvokļus ar aprīkotu virtuvi un kamīnu. 

 

Muižas kungu mājas zālē varam uzņemt līdz 60 cilvēku plašas svinības, klēts mājā iespējams noorganizēt pasākumu līdz 100 cilvēkiem. 

 

Organizējam gan kāzas, gan kolektīva saliedēšanas pasākumus un dažādas nometnes. Uzņemam arī tūristu grupas, kuras vēlas nakšņot muižā.

 

Ja nepieciešams izmitināt papildus viesus - 15 minūšu brauciena attālumā, gleznainajā Abas senlejā Amulas upes krastos atrodas mūsu viesu nams “Ružas”, kurā pieejamas vēl līdz 30 gultasvietām.

 

bottom of page