top of page

PAR MUMS

IMG_4587.JPG
IMG_4389.JPG
IMG_4592.JPG
IMG_4576.JPG

MŪSU MISIJA

Nodrošināt mierīgu un privātu vidi pasākumu laikā, kas balstīta individuālā attieksmē, elastīgā laika plānošanā pirms un pēc pasākuma un ģimenes vērtībās.

PIEDĀVĀJAM:
 

  • ceremonijas vietu pie muižas strūklakas, muižas parkā un ābeļdārzā;

  • divas svinību zāles;

  • jaunlaulāto numuriņu;

  • nakšņošanu līdz 70 viesiem;

  • personālu, kas palīdzēs izplānot svinības;

  • ēdināšanas pakalpojumus;

  • dekorēšanas pakalpojumus;

  • foto un video pakalpojumus;

  • bāra telpu, saunu, biljarda zāli un profesionāli iekārtotu virtuvi.  

 

PAR MUIŽU

 

1875.gadā pēc arhitekta Teodora Zeilera projekta pārbūvētā LIELVIRBU MUIŽA pēc atjaunošanas pabeigšanas uzņem viesus savās greznajās telpās - kungu mājas viesību zālēs un istabiņās, kā arī klēts mājas svinību zālē un mājīgajos viesu mājas apartamentos. 

Lielvirbu muiža atrodas gleznainās Abavas senlejas, Virbupes krastos, tikai dažu kilometru attālumā no Sabiles un tur esošajiem vīna kalniem.

MUIŽAS KUNGU MĀJA

 

Muižas kungu mājas pirmajā stāvā pieejama svinību zāle greznākiem pasākumiem, kamīnzāle mierīgākai pasēdēšanai pie kamīna, sarunām un uzkodu servēšanai pasākumos, biljarda zāle un bibliotēka ar plašu grāmatu klāstu gan mierīgai lasīšanai, gan privātākām sarunām.

 

Muižas kungu mājas otrajā stāvā ir 7 lielāki un mazāki numuriņi, tai skaitā, īpaši romantisks jaunlaulāto numuriņš. 

 

Muižas kungu mājas bēniņstāvā pieejamas divas atsevišķas istabas un plaša istaba viesu izguldīšanai lielāku pasākumu laikā. Tāpat bēniņstāvu piedāvājam arī kā atsevišķu numuriņu muižkungiem ar plašāku vērienu vai kuplāku ģimeni.

 

Muižas kungu mājas pagrabstāvā iekārtota pirts telpa, plašs bārs, garderobe un profesionāli iekārtota virtuve. 

MUIŽAS KLĒTS ĒKA

 

Muižas klēts ēkā piedāvājam plašāku divstāvu zāli tavām svinībām. Klēts ēkā pieejamas arī telpas apkalpojošam personālam, kā arī virtuve. Esam izbūvējuši arī klēts ēkas pagrabstāvu - izstādēm vai pasākumiem un vīna degustācijām sveču gaismā.

MUIŽAS VIESU MĀJA

 

Muižas viesu mājas apartamentos iespējams palikt viesiem un ģimenēm, kuras vēlas izbaudīt mierīgāku atpūtu muižas atmosfērā. Piedāvājam četrus divistabu dzīvokļus ar aprīkotu virtuvi un kamīnu. 

 

SVINĪBU ZĀLES

Muižas kungu mājas zālē varam uzņemt līdz 60 cilvēku plašas svinības, klēts mājā iespējams noorganizēt pasākumu līdz 100 cilvēkiem. 

 

PASĀKUMI

 

Organizējam gan kāzas, gan korporatīvos pasākumus, dzimšanas dienu svinības, retrītus un dažādas nometnes. Uzņemam arī tūristu grupas, kuras vēlas nakšņot muižā.

 

VIESU MĀJA "RUŽAS"

 

Ja nepieciešams izmitināt papildus viesus - 15 minūšu brauciena attālumā, gleznainajā Abas senlejā Amulas upes krastos atrodas mūsu viesu māja “Ružas”, kurā pieejamas vēl līdz 30 gultasvietām.

 

bottom of page